Regulamin - Villa Etiuda noclegi nad morzem Ustronie Morskie

Idź do spisu treści

Menu główne:

 

Do Państwa dyspozycji dwa obiekty zlokalizowane na tej samej działce o powierzchni 40 arów.

VILLA ETIUDA IVILLA ETIUDA IIPLAC ZABAW

 

Regulamin

Dokonanie rezerwacji i wpłata zadatku równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z niniejszym regulaminem, jego akceptacją oraz zobowiązaniem się do przestrzegania jego postanowień.1.Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku. Zadatek wpłacony na poczet pobytu jest bezzwrotny.

2.Pokoje wynajmowane są na doby. Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 w dniu przyjazdu do godziny 10:00 w dniu wyjazdu.

3.Opłatę za pobyt wraz z opłatą klimatyczną należy uiścić z góry, nie później niż pierwszego dnia pobytu, przy dokonywaniu czynności meldunkowych w recepcji (zgodnie z dokonaną wcześniej rezerwacją). Nie ma możliwości regulowania należności kartą.

4.Przyjazd w terminie późniejszym niż deklarowany bądź skrócenie pobytu nie zwalnia z obowiązku uiszczenia opłaty za cały zarezerwowany okres pobytu.

5. W przypadku niezgłoszenia się Gościa w recepcji w dniu rozpoczęcia pobytu (tj. w dniu od którego została dokonana rezerwacja) do godziny 19:00, rezerwacja zostaje anulowana. Przyjazdy w godzinach późniejszych prosimy zgłaszać telefonicznie.

6.Przerwanie pobytu przez Gościa, nie jest podstawą do zwrotu wpłaconej należności.

7.Pokoje są sprzątane przed przyjazdem i po wyjeździe gości, o porządek w pokoju podczas pobytu turyści dbają samodzielnie.

8.Wczasowicze zobowiązani są do przestrzegania zasad dobrego sąsiedztwa, a w szczególności do przestrzegania ciszy nocnej w godzinach od 22.00 do 7.00.

9.Osoby niezameldowane w V. Etiuda mogą w niej przebywać wyłącznie za wcześniejszą zgoda właścicieli, nie dłużej jednak niż do godz. 22.00.

10.Zachowanie osób korzystających z usług naszego domu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tą zasadę. Przerwanie pobytu gościa w takim przypadku nie stanowi podstawy do zwortu należności wpłaconej za pobyt.

11.W pokojach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia, palić można jedynie na balkonach.

12.Właściciele domu nie ponoszą odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pozostawionych w pokojach i na terenie domu przedmiotów wartościowych i pieniędzy.

13.Wczasowicze ponoszą odpowiedzialność materialna za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia powstałe z ich winy lub z winy odwiedzających ich osób.

14
.Parking jest bezpłatny (wyłacznie dla naszych gości) i niestrzeżony, jedynie zamykany w godzinach ciszy nocnej. Właściciel terenu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich mienie.

15
.Plac zabaw dla dzieci przeznaczony jest do korzystania wyłącznie pod opieką osób dorosłych.

Akceptacja Regulaminu

1. Niniejszy Regulamin dostępny jest w recepcji i pokojach oraz na stronie internetowej www.villaetiuda.pl
2. Dokonanie rezerwacji na pobyt w V. Etiuda I lub II oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.


Villa Etiuda zobowiązuje się zapewnić spokojny wypoczynek wszystkim wczasowiczom a także bezwłocznie reagować na uwagi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług i funkcjonowania urządzeń, prosimy o niezwłoczne zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości.


Mamy nadzieje, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego